Montáž

Montáž dveří už dnes není to, co bývala kdysi. V dnešní době je montáž dveří již odbornou záležitostí. Je potřeba mít na paměti několik důležitých zásad.

Interiérové dveře (tedy dveře bez speciálních vlastností jako je protipožární odolnost nebo bezpečnostní třída dveří) je možné namontovat i bez odborného proškolení za pomoci montážního návodu (viz odkaz níže). Přesto doporučujeme využít služeb zkušených montážníků, kteří celou montáž provedou a zajistí bezchybné fungování Vašich dveří.

Protipožární dveře (s deklarovanou požární odolností) už ovšem není možné nainstalovat svépomocí. K montáži protipožárních dveří je nutné, aby montážník byl proškolený společností ADOR a měl tedy platné Osvědčení k montáži a servisu společnosti ADOR CZ s.r.o.

K montáží bezpečnostních dveří ADOR je pak nutné, aby byl montážník nejenom proškolený společností ADOR a měl platné Osvědčení k montáži a servisu společnosti ADOR CZ s.r.o. ale musí mít také platnou koncesi k provádění této činnosti.

V případě montáže dveří je nutné se řídit montážnímy návody, které najdete v sekci Ke stažení - Montážní návody.

Plán zajištění jakosti výrobků ADOR je k nahlednutí a stažení zde.

Společnost ADOR provádí každoroční školení montážníků. Toto školení bývá zpravidla na jaře. Bližší informace se dozvíte v Aktualitách.

Neváhejte se na nás obrátit

zavolejte nám

Jsme k dispozici v pracovní dny od 6:00 - 14:30.

+ 420 465 322 321

napište nám e-mail

Odpovíme Vám, jakmile to bude možné.

info@ador.cz

získejte cenovou nabídku

Vyplňte náš formulář a ozveme se Vám nazpět s cenovou nabídkou.

přejít k formuláři

6 obchodních středisek v ČR
20 let na trhu
2000+ realizovaných zakázek ročně
50+ certifikátů na speciální vlastnosti výrobků

© 2016 - 2024 ADOR CZ s.r.o. | GDPR - informace o zpracování os. údajů | Cookies

logo MEDIA ENERGY