Hledáme nové zaměstnance!

Pro naší Pražskou pobočku hledáme nové obchodní zástupce a skladníky. Klikněte pro více informací!

Více informací

Kariéra

Hledáme kolegu do týmu obchodníků!

Do naší pobočky v Praze-Horních Počernicích hledáme nového kolegu na pozici obchodního zástupce!

Jsme sehraná parta lidí, která přetváří dřevo do krásných doplňků interiéru. Naší specializací jsou dveře a jsme známí tím, že se u nás dbá na originalitu a kvalitu. Pokud bys rád nabízel naše výrobky a setkával se s novými lidmi, možná hledáme právě tebe!

Jestli jsi někdo, kdo rád komunikuje s lidmi a dbá na přesnost a vše do podrobností zařídí a připraví tak budeš ideálním přesně pro tuto pozici. Pokud už jsi navíc něco takového dělal a nebo jsi absolvoval školu s obchodním zaměřením, tak není o čem přemýšlet!

Pokud se k nám přidáš, tak ti nabídneme také spoustu zaměstnaneckých výhod. Budeš mít k dispozici vše pro bezproblémový kontakt se zákazníky, pracovní notebook i mobil jsou samozřejmostí. Bližší informace už ti rádi poskytneme když nás kontaktuješ.

Ozvi se nám dneska a brzy už můžeš pracovat s námi.

KONTAKT:

Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílat na: j.appl@ador.cz, Tel.: 603 502 254

Potřebujeme najít nového kolegu – skladníka!

Hledáme člověka, který bude pracovat v našich skladech v Praze - Horních Počernicích! Budeš vydávat zboží zákazníkům, evidovat a naskladňovat nové výrobky – takže budeš náš skladník.

Jsme sehraná parta lidí, která přetváří dřevo do krásných doplňků interiéru. Naší specializací jsou dveře a jsme známí tím, že se u nás dbá na originalitu a kvalitu. Potřebujeme někohozvládne organizaci skladu - aby vše šlapalo, jak má.

Náš ideální skladník musí mít řidičák na auto a také musí umět pracovat s vysokozdvižným vozíkem. Pokud už jsi nějaký sklad obsluhoval, budeme jen rádi!

Pokud se k nám přidáš, tak ti nabídneme také spoustu zaměstnaneckých výhod. Přispějeme ti na cestu do zaměstnání nebo pojištění. A kdyby ti i přesto všechno nebylo ráno dobře a necítil by ses ideálně, máme pro tebe připravené sick days přesně pro tyto případy!

Ozvi se nám dneska a brzy už můžeš pracovat s námi.

KONTAKT:

Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílat na:  j.appl@ador.cz, Tel.: 603 502 254

Hledáme parťáka do týmu výroby!

Hledáme pracanta, který se stane pevnou součástí týmu naší výroby v Dolní Dobrouči. Pracovat budeš většinou se dřevem, takže této pozici můžeme říkat třeba truhlář.

Jsme sehraná parta lidí, která přetváří dřevo do krásných doplňků interiéru. Naší specializací jsou dveře a jsme známí tím, že se u nás dbá na originalitu a kvalitu. Pokud rád pracuješ se dřevem a  děláš věci kvalitně a s citem tak možná hledáme právě tebe!

Ideální pro nás bude někdo, kdo už se dřevem někdy pracoval a nebo sis práci s ním oblíbil už na škole.

Pokud se k nám přidáš, tak ti nabídneme také spoustu zaměstnaneckých výhod. Přispějeme ti na cestu do zaměstnání a na obědy v naší jídelně. Také ti rádi zajistíme a přispějeme na pojištění. A kdyby ti i přesto všechno nebylo ráno dobře a necítil by ses ideálně, máme pro tebe připravené sick days přesně pro tyto případy!

Ozvi se nám dneska a zítra už můžeš pracovat s námi.

KONTAKT:

Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílat na: v.plivova@ador.cz, Tel.: 603 520 925

Neváhejte se na nás obrátit

zavolejte nám

Jsme k dispozici v pracovní dny od 6:00 - 14:30.

+ 420 465 322 321

napište nám e-mail

Odpovíme Vám, jakmile to bude možné.

info@ador.cz

získejte cenovou nabídku

Vyplňte náš formulář a ozveme se Vám nazpět s cenovou nabídkou.

přejít k formuláři

6 obchodních středisek v ČR
20 let na trhu
2000+ realizovaných zakázek ročně
50+ certifikátů na speciální vlastnosti výrobků

© 2019 ADOR CZ s.r.o.

logo MEDIA ENERGY