O společnosti

 

Vážení přátelé,

nabízíme Vám široký sortiment dveří, stěn i oken v typovém i atypickém provedení.

Specializací společnosti je výroba a prodej požárních uzávěrů, které mohou být podle potřeby doplněny o úpravu proti průniku kouře, se zvýšenou zvukotěsností či se zvýšenou bezpečností, radiačním stíněním.
Kompletní nabídka zahrnuje konzultační činnost, servisní služby a zaškolený odborný personál, který Vám vybrané prvky zabuduje.
Na veškerý dodávaný sortiment vlastníme příslušná osvědčení. Na základě toho vydáváme potřebná prohlášení se zárukou shody.

Cílem společnosti ADOR CZ s.r.o. je poskytovat komplexní servis zejména v segmentu požárních uzávěrů, tedy od konzultací přes zpracování nabídky až po zajištění povinných pravidelných prohlídek.

V roce 1995 zahájil majitel firmy Ing. Jiří Appl vývoj a výrobu požárních uzávěrů. specializaci- vývoji požárních uzávěrů. Dokladem toho je také spolupráce s řadou vědeckých institucí. Díky dlouhodobému a soustavnému vývoji a následným zkouškám ve státních zkušebnách vlastníme certifikáty na široký sortiment výrobků. Spolupracujeme s řadou vědeckých institucí.

S tímto trendem (cílem) je plně v souladu naše motto (heslo, krédo) – dveře, jaké si vymyslíte.

Postupně byla výroba dveřních uzávěrů realizována ve výrobních závodech Lanškroun (1998 -2003), Nový Jičín (2006-2012) Dolní Dobrouč (2003-dosud).

V současné době plně zajišťuje výrobu závod Dolní Dobrouč, ve výrobě ocelových výplní úzce spolupracujeme se specializovanými výrobními závody (firmami).

Od svého vzniku věnuje firma nemalé finanční prostředky ke zlepšování nejen pracovních podmínek a zázemí pro zaměstnance, ale hlavně k pořízení nových, moderních  technologií. Naším cílem je kvalitní český výrobek a spokojený zákazník.

Známe potřeby našich současných i budoucích zákazníků. O spokojenost zákazníků se starají obchodní oddělení na jednotlivých pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Novém Jičíně, Dolní Dobrouči a Lanškrouně,

Ceníme si našeho postavení na trhu s tradiční výrobou dveří, které spolehlivě chrání Vás i Váš majetek.

           ADOR CZ s.r.o. – dveře, jaké si vymyslíte

 

Neváhejte se na nás obrátit

zavolejte nám

Jsme k dispozici v pracovní dny od 6:00 - 14:30.

+ 420 465 322 321

napište nám e-mail

Odpovíme Vám, jakmile to bude možné.

info@ador.cz

získejte cenovou nabídku

Vyplňte náš formulář a ozveme se Vám nazpět s cenovou nabídkou.

přejít k formuláři

6 obchodních středisek v ČR
20 let na trhu
2000+ realizovaných zakázek ročně
50+ certifikátů na speciální vlastnosti výrobků

© 2016 - 2024 ADOR CZ s.r.o. | GDPR - informace o zpracování os. údajů | Cookies

logo MEDIA ENERGY